Targi Furnica, Sofab i Drema otwarte

We wtorek punktualnie o godzinie 9:00 otwarte zostały bramki wejściowe dla zwiedzających największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi zaopatrzenia dla przemysłu meblarskiego i drzewnego FURNICA, DREMA i SOFAB 2018. W ciągu czterech najbliższych dni spodziewamy się wizyty kilkunastu tysięcy profesjonalistów z około 30 krajów.

Dla tysięcy producentów mebli z całej Polski i z krajów sąsiednich, a także przedstawicieli hurtowni komponentów i materiałów meblarskich, targi FURNICA i SOFAB stanowią dobrą okazję do zapoznania się z nowościami w ofercie wiodących dostawców rozwiązań dla przemysłu meblarskiego, a także aktualnymi tendencjami w projektowaniu mebli.

Połowę wystawców tegorocznej edycji stanowią firmy zagraniczne, które poprzez udział w poznańskich targach będą próbowały zdobyć nowych klientów na obiecującym polskim rynku. Łącznie z targami DREMA tegoroczna ekspozycja obejmuje 9 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7A, 8 i 8A) oraz teren otwarty. Innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania dla przemysłu drzewno-meblarskiego prezentuje blisko 500 wystawców.

>>> ZOBACZ VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO <<<

BILET WSTĘPU DLA PROFESJONALISTÓW

Profesjonaliści z branży meblarskiej i drzewnej, którzy nie zarejestrowali się wcześniej online i nie odebrali bezpłatnych biletów, mogą zakupić w kasie bilet wielokrotnego wstepu w cenie preferencyjnej 10 zł. Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia wszystkich trzech ekspozycji: DREMA, FURNICA i SOFAB.

Godziny otwarcia targów:

  • 11-13 września (wtorek - czwartek): 9.00 – 17.00
  • 14 września (piątek): 9.00 – 16.00.

Zapraszamy!

Wstecz

Partnerzy Medialni