"Odwiedzili nas zwiedzający z całego świata" - Damian Śliwczyński, Suenkel [wideo]

Koniec walki o lepszą stronę na kanapie zapowiedział w rozmowie z MTP TV Damian Śliwczyński z firmy Suenkel. Listwy montowane zamiast sprężyn zapewnią taki sam komfort spania na obu częściach rozkładanego mebla tapicerowanego. Co jeszcze nowego zaprezentowała na targach Furnica i Sofab 2018 firma Suenkel?

swdb_r3tdfeahju_250.jpg

DA 12-50

Stabilny łącznik klinowy w wersji krótkiej. Dzięki redukcji wysokości do 100mm uzyskaliśmy kompaktowy rozmiar. Łącznik idealnie nadaje się do zastosowania w łóżkach o cienkich ramach, z wolną przestrzenią. Łatwy i szybki montaż pozwala maksymalne zredukować koszty produkcji jak i zoptymalizować transport mebla.


swdb_8y0xjf7mta_250.jpg

A5415 Maszyna pneumatyczna do powlekania guzików

Maszyna o wydajności do 1000 guzików na godzinę. Uniwersalność maszyny zapewniają dedykowane matryce pozwalające na obróbkę wielu typów guzików. Automatyczny odbiór gotowych guzików, łatwa i szybka obsługa, niskie koszty konserwacji - to wszystko sprawia, że jest ona oczywistym wyborem przy rozważaniu inwestycji w tego typu sprzęt.


swdb_0dg9o2hbts_250.jpg

Mata sprężynująca

Maty wykonane w całości z plastiku zapewniają 100% odporność na rdzewienie. Dwa stopnie twardości umożliwiają idealne dopasowanie komfortu. Stosowanie mat jest nie tylko tańsze w zakupie niż sprężyny kieszeniowe, ale również łatwiejsze w przechowywaniu. Wymiary maty to 30x30x3cm, a waga to jedyne 208gr.


swdb_l4ucwaog3y_250.jpg

Tektura lita

Odporna na wilgoć, dzięki zawartości substancji uszlachetniających. Wytrzymała, odporna na przetarcia i załamania. Produkt posiada dwa promienie gięcia, co sprawia, że jest doskonale elastyczny. Ponieważ w swoim parku maszynowym posiadamy gilotyny oraz noże pionowe, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tekturę o dowolnym kształcie i rozmiarze.


swdb_eampj77cu3_250.jpg

Systemy akustyczne

Systemy akustyczne FIIBERCOMFORT dają niesamowite możliwości wyciszenia, a jednocześnie zmiany wystroju wnętrz przez: termoformowanie, nadruk cyfrowy, sklejanie, dowolne formowanie kształtu, malowanie.

Wstecz

Partnerzy Medialni