Aktualności
11.09.2018
Bądź na bieżąco i oglądaj to, co dzieje się na targach! Już teraz ruszyła transmisja live zarówno na kanale YouTube, jak i na portalu Facebook! Zapraszamy do śledzenia wydarzeń - zaplanowaliśmy dużo atrakcji.

[ więcej ]


11.09.2018
Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia targów Furnica 2018...

[ więcej ]


11.09.2018
We wtorek punktualnie o godzinie 9:00 otwarte zostały bramki wejściowe dla zwiedzających największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi zaopatrzenia dla przemysłu meblarskiego i drzewnego FURNICA, DREMA i SOFAB 2018. W ciągu czterech najbliższych dni spodziewamy się wizyty kilkunastu tysięcy profesjonalistów z około 30 krajów.

[ więcej ]


11.09.2018
Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów pt. „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”odbędą się codziennie o godz. 11:00 w pawilonie 5.

[ więcej ]


11.09.2018
Wręczenie Złotych Medali podczas uroczystości otwarcia targów, seminarium "Włącz bezpieczeństwo przy obróbce drewna!", konferencja "Przemysł drzewny i meblarski – bezpieczny park maszynowy w kontekście obowiązującej Dyrektywy Maszynowej oraz idei Przemysłu 4.0" oraz warsztaty dla producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych w ramach Fabryka Mebli na Żywo powered by InfoTEC Workshop. To wszystko czeka dzisiaj na Was w programie targów.

[ więcej ]


10.09.2018
Już 11 września br. o godz. 10.00 w ramach targów Drema, Furnica i Sofab 2018 odbędzie się seminarium Państwowej Inspekcji Pracy pt. „Włącz bezpieczeństwo przy obróbce drewna!". Zachęcamy do rejestracji na to wydarzenie. A dlaczego warto w nim uczestniczyć, przekonuje Zbigniew Kowalczyk - Dyrektor Departamentu Prewencji i Promocji Głównego Inspektoratu Pracy.

[ więcej ]


10.09.2018
Aplikacja i gogle VR, dzięki którym w łatwy sposób można zaprezentować klientowi interaktywną wizualizację zaprojektowanych mebli w pomieszczeniu, programowalny sterownik wysokości blatu, zdalnie sterowane stelaże do łóżek sypialnianych i mebli tapicerowanych, automatyczny cutter czy nowoczesny system pozwalający zaaranżować mieszkanie w sposób sprytny i wygodny – to tylko niektóre z nowości, jakie zaprezentują na stoiskach wystawcy targów FURNICA i SOFAB 2018.

[ więcej ]


06.09.2018
Zachęcamy do zakupu jednodniowych kart wjazdu, które uprawniają do parkowania na terenie targów w pobliżu pawilonów z ekspozycją. Liczba kart ograniczona!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni