Aktualności
17.08.2017
W tym roku STALMOT&WOLMET na targach FURNICA i SOFAB planuje zaprezentować kolekcję nowoczesnych mechanizmów z funkcją spania PUMA_SYSTEM oraz kolekcję przegubów zagłówka i podłokietnika ERGOMATIC.

[ więcej ]


16.08.2017
Firma Allcomp Polska już po raz kolejny zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach FURNICA i SOFAB. To znaczące wydarzenie na mapie targowej Polski i regionu, podczas, którego spotykamy się z naszymi klientami, wymieniamy doświadczenia, słuchamy, uczymy się.

[ więcej ]


08.08.2017
Marian z Kępna, Waldemar z Radomska i Andrzej z okolic Ostródy – dzielą ich setki kilometrów a łączy co najmniej jedna sprawa. Przez cały rok ciężko pracują, prowadząc swoje niewielkie zakłady produkcji mebli, będąc jednocześnie szefem, rzemieślnikiem, zaopatrzeniowcem, a czasem i księgowym. Ale zawsze znajdują czas, by we wrześniu wybrać się do Poznania na targi DREMA, FURNICA i SOFAB. – To jedyny moment w roku, kiedy mamy możliwość, by przyjrzeć się bliżej nowym technologiom i produktom, które mogą pomóc nam produkować lepsze meble, przy okazji taniej i wydajniej – mówią zgodnie.

[ więcej ]


08.08.2017
Zachęcamy do zapoznania się z mapą terenu, na której zlokalizowane są ekspozycje targowe, odbywające się w terminie 12-15.09.2017 w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, a w tym DREMA, FURNICA i SOFAB. W tym roku ekspozycja zapowiada się imponująco.

[ więcej ]


07.08.2017
Znany już laureatów konkursu o Złoty Medal MTP na targach FURNICA 2017. Gratulujemy laureatom! Zobacz produkty nagrodzone przez niezależny Sąd Konkursowy...

[ więcej ]


03.08.2017
Po raz drugi targom DREMA, FURNICA i SOFAB towarzyszyć będzie Ogólnopolski Kongres Meblarski „POLSKIE MEBLE – KONKURENCYJNA POLSKA". Tegoroczne spotkanie producentów mebli odbędzie się pod hasłem „Jak zostać numerem jeden w Europie?”

[ więcej ]


24.07.2017
Pragniemy podziękować wszystkim partnerom, którzy zaangażowali się w promocję akcji ‘Wybierz się na targi do Poznania, a w jedną stronę pojedziesz GRATIS". Oto logotypy firm, które wsparły nasze działania.

[ więcej ]


26.06.2017
Zapraszamy profesjonalnych zwiedzających związanych z branżą meblarską do skorzystania z dofinansowania przyjazdu na targi FURNICA, DREMA i SOFAB 2017, które odbędą się w Poznaniu od 12 do 15 września. W pakiecie zwrot kosztów dojazdu w jedną stronę*, bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi i bezpłatny wstęp na ekspozycję!

[ więcej ]