Aktualności
17.08.2017
W tym roku STALMOT&WOLMET na targach FURNICA i SOFAB planuje zaprezentować kolekcję nowoczesnych mechanizmów z funkcją spania PUMA_SYSTEM oraz kolekcję przegubów zagłówka i podłokietnika ERGOMATIC.

[ więcej ]


16.08.2017
Firma Allcomp Polska już po raz kolejny zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach FURNICA i SOFAB. To znaczące wydarzenie na mapie targowej Polski i regionu, podczas, którego spotykamy się z naszymi klientami, wymieniamy doświadczenia, słuchamy, uczymy się.

[ więcej ]


08.08.2017
Marian z Kępna, Waldemar z Radomska i Andrzej z okolic Ostródy – dzielą ich setki kilometrów a łączy co najmniej jedna sprawa. Przez cały rok ciężko pracują, prowadząc swoje niewielkie zakłady produkcji mebli, będąc jednocześnie szefem, rzemieślnikiem, zaopatrzeniowcem, a czasem i księgowym. Ale zawsze znajdują czas, by we wrześniu wybrać się do Poznania na targi DREMA, FURNICA i SOFAB. – To jedyny moment w roku, kiedy mamy możliwość, by przyjrzeć się bliżej nowym technologiom i produktom, które mogą pomóc nam produkować lepsze meble, przy okazji taniej i wydajniej – mówią zgodnie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 12-15.09.2017!

FURNICA - wyznacza trendy, inspiruje producentów i projektantów

FURNICA to jedyne w Polsce prestiżowe spotkanie branży komponentów do produkcji mebli.

Zapraszamy!

Zobacz także:

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi