Aktualności
27.07.2016
Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na odbywających się równolegle z targami FURNICA i SOFAB Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016! Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce mebli przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka.

[ więcej ]


19.07.2016
Targi to nie tylko ekspozycja, pozwalająca na zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących i przestrzeni specjalnych. Tegoroczna edycja targów obfitować będzie w wiele atrakcji, które zdecydowanie przyciągną uwagę zwiedzających. Wydarzeń, które wyznaczają trendy i pokazują, co jest istotne w branży drzewno-meblarskiej.

[ więcej ]


13.07.2016
Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zorganizują przyjazd do Poznania reprezentantów branży drzewnej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pobyt delegacji z Bliskiego Wschodu na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016 to niezwykła szansa na zacieśnienie relacji i wypracowanie możliwości współpracy z tamtejszym rynkiem.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 13-16.09.2016!

FURNICA - wyznacza trendy, inspiruje projektantów

FURNICA to jedyne w Polsce prestiżowe spotkanie branży komponentów do produkcji mebli.

Zapraszamy!

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Usługi