Aktualności
19.07.2016
Targi to nie tylko ekspozycja, pozwalająca na zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących i przestrzeni specjalnych. Tegoroczna edycja targów obfitować będzie w wiele atrakcji, które zdecydowanie przyciągną uwagę zwiedzających. Wydarzeń, które wyznaczają trendy i pokazują, co jest istotne w branży drzewno-meblarskiej.

[ więcej ]


13.07.2016
Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zorganizują przyjazd do Poznania reprezentantów branży drzewnej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pobyt delegacji z Bliskiego Wschodu na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016 to niezwykła szansa na zacieśnienie relacji i wypracowanie możliwości współpracy z tamtejszym rynkiem.

[ więcej ]


11.07.2016
Drema Dzieciom – to idea, w ramach której odbywają się dwa przedsięwzięcia: Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli. Szczytny cel przyświecający uczestnikom oraz fakt, że wszystkie wykreowane produkty są przekazywane na cele charytatywne sprawiają, że projekt Drema Dzieciom nabiera szczególnego charakteru i cieszy się dużym zainteresowaniem, tak firm i partnerów, jak i samych uczestników.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 13-16.09.2016!

FURNICA - wyznacza trendy, inspiruje projektantów

FURNICA to jedyne w Polsce prestiżowe spotkanie branży komponentów do produkcji mebli.

Zapraszamy!

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Usługi